KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8805035

nr 880 5035

Larissa Stenlander

(f. 1960), Sverige

Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), katter, motivet: 100x18

Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 mars 2014
kl 18:04:24

Larissa Stenlander

Läs mer om Larissa Stenlander